KONST / Litografier / Färglitografi 13857510
nr 1385 7510
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 108/290. Motivet: 25x25cm, yttermått inklusive ram: 43x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:07:13
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Nito Vega
Läs mer om Nito Vega